Beninas

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Beninas parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Benine

Beninas yra prancūziškai kalbanti Vakarų Afrikos šalis. Tai žinoma kaip šalis, kurioje gimė voodoo religija, dažniau vadinama „voodoo“.

Jis ribojasi su Nigerija į rytus, Nigeris ir Burkina Fasas į šiaurę ir Togas į vakarus.

Prieš perkant parduodamą turtą Benine, būtina žinoti šalies ekonominę padėtį.

Tai viena iš šalių, su kuriomis susiduria Gvinėjos įlanka, ji neturi daug išteklių, todėl Benino gyvenimo lygis yra gana žemas. Jos ekonomika daugiausia susijusi su medvilnės eksportu. Benino nervų centras yra miesto sritis tarp Porto-Novo ir Kotonu.

 Beninas yra padalintas į 12 skyrių, tačiau gyventojų skaičius beveik visiškai sutelktas pakrantėje, kur yra pagrindiniai miestai: Kotonu, sostinė Porto-Novo ir Godomey, o Parakou - labiausiai apgyvendintas miesto centras už šios srities ribų.

Jei planuojate investuoti perkant nekilnojamąjį turtą, parduodamą Benine, geriausi miestai, kuriuos norite padaryti, yra:

Ouidah yra miestas, kuris susimaišo su prancūzų ir portugalų kalbomis. Miestas yra apie 40 km nuo Kotonu, tačiau jis yra daug mažiau chaotiškas.

Porto Novo yra Benino sostinė ir buvęs Prancūzijos sostinė Dahomey. Šiame mieste yra stipri Portugalijos įtaka, jame yra keletas turistų lankomų vietų, tokių kaip Karališkieji rūmai, sodai ir Porto Novo karalių muziejus.

Abomey kažkada buvo senovės Dahomey sostinė maždaug 300 metų nuo XVII a. Jei jus domina investuoti į parduoti Benino turtą, jūs turėtumėte žinoti, kad Abomee yra karališkieji rūmai, kurie UNESCO paskelbti Pasaulio paveldo vietomis.

Kitas įdomus miestas, parduodamas Benino mieste, yra „Grand-Popo“, kuris praeityje turėjo svarbų vaidmenį vergoje. Miestas yra maždaug valandos kelio automobiliu nuo Kotonu ir siūlo puikų greičio pasikeitimą nuo užimto ​​miesto. Yra daug viešbučių ir kurortų, o paplūdimiai yra puiki vieta atsipalaiduoti ir praleisti atostogas.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 33680

Parduoda Pastatas, Beninas, Cotonou, Cotonou, CALAVI

1,500,000.00EUR
Parduoda
Pastatas

544 m²
Parduodamas pastatas, įsikūręs Abomey-Calavi, 20 minučių nuo Benino sostinės Kotonu ramioje vietoje. 544 m² ploto pastatas su 48 kambarių 5 aukštuose...
Cod. 5941

Parduoda Vasarnamis, Beninas, Cotonou, Cotonou, rue 6262 des prince

78,000.00EUR
Parduoda
Vasarnamis

2780 m²
Aš pardavė savo namus Villa šalia gerai aprūpinti 'Hotel Eldorado ačiū susisiekti su manimi greitai bus satisfere daugiau informacijos
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB